Firma

Zakład Mechaniczny "POLMET" założył inż. Bogusław Pęcak w 1989r. Od 2008 roku firmę przejął syn mgr inż. Andrzej Pęcak. Z wykształcenia elektromechanik po Wojskowej Akademii Technicznej. Swoje wojskowe doświadzenie uzupełnił studiami podyplomowymi w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie kierunek handel zagraniczny. Pracę w Siłach powietrznych zakończył w 2009 r. w stopniu Pułkownika. W latach 2003-2008 był przedstawicielem Rządu Polskiego w amerykańskiej bazie lotniczej Wright Patterson Air Force Base w Ohio gdzie nadzorował realizację programu samolotu wielozadaniowego F-16 dla Polski.
 
Wieloletnie doświadczenie w branży obróbki metali, zatrudnienie fachowców o wysokich kwalifikacjach zawodowych zapewniło dobrą pozycję firmy na rynku. Wysoka jakość oferowanych przez firmę wyrobów, profesjonalizm w zakresie doradztwa technicznego oraz szybkość terminowość dostaw sprawiły, iż firma POLMET osiągnęła wysoką dynamikę sprzedaży, pozyskując stałych, zadowolonych ze współpracy odbiorców

 

 
Dysponując wszystkim tym, co potrzebne jest do wykonania powyższych zadań mamy przyjemność przedłożyć Państwu propozycję współpracy handlowej, a korzystając z okazji przedstawić wizerunek naszego przedsiębiorstwa, w którym profesjonalizm, rzetelność i fachowość oraz jasno określona strategia działań prorynkowych to zalety, które zostały w pełni dostrzeżone przez renomowane firmy krajowe.
 
pdf ikona Klauzula informacyjna RODO